Aby vám svět IT nebyl cizí

Průběžné vzdělávání, neustálý osobní rozvoj a dlouhodobá systematická práce je samozřejmě věc správná, prospěšná a pro jakýkoliv posun směrem kupředu naprosto nezbytná. Nicméně nastanou někdy okamžiky, kdy je třeba skokového posunu – například:

  • Chystáte se na výběrové řízení nebo nastupujete do nového zaměstnání a očekávají se od Vás určité znalosti a dovednosti, které zatím nemáte.
  • Máte vlastní malou firmu a musíte okamžitě snížit náklady na IT, zajistit IT podporu nového projektu, kompletně změnit infrastrukturu (například z důvodu stěhování) či cokoliv jiného. Máte spoustu dodavatelů, ale nikoho, kdo by Vám pomohl nastavit kombinaci služeb optimálně.

Existuje široká nabídka školení a seminářů, ale Vy potřebujete rychle získat komplexní přehled v dané oblasti. A k takovému zadání se kurz na míru shání velmi těžko.

Právě pro tyto případy je tady služba JIP Počítačového mentora.

Jak to funguje?

Překvapivě jednoduše – popište Vaše potřeby do formuláře níže. Budu Vás následně kontaktovat a domluvíme podrobnosti – upřesníme zadání, zejména popis stávajícího stavu a zamýšleného cílového stavu, dále pak kroky, které nás k cílovému stavu dovedou, jejich harmonogram a zejména kritéria vyhodnocení dosažení cílového stavu.

Mentor je člověk, který má ve svém oboru bohaté zkušenosti a tyto zkušenosti chce a dovede předávat jiným. Počítačový mentor je (velmi zjednodušeně) ten, kdo má bohatou praxi v oblasti počítačů a práce s nimi a má zájem tyto informace předávat dál.

Kontaktujte nás

© iNexia, s.r.o. 2006 - 2019